Projekt81 – Tworzenie stron i sklepów internetowych Opoczno

Hey@Projekt81.pl
logo_big_projekt81_2021_horizontal v2023

#Moje Skills_y

Jestem Kilerem
w Tym co Robię!

Programowanie

Python
0 %
JavaScript
0 %
C++
0 %

JęzykiZnaków
&Zapytań

PHP
0 %
HTML5
0 %
CSS3
0 %
Sass
0 %
MySQL
0 %
JSS
0 %
JavaScript
0 %

Grafika

Adobe Illustrator
0 %
Adobe InDesign
0 %
Adobe Photoshop
0 %
GIMP
0 %
Inkscape
0 %

CMS_y

WordPress
0 %
PrestaShop
0 %

And more...

Moje
Experience

2003

Rok 2003, początki były proste nauka #HTML, #CSS2.1, #PHP5, #JAVASCRIPT, #AJAX.
Jak się później okazało stało się to Moją pasją a zarazem zajawką, którą rozwijałem budując swoje pierwsze aplikacje webowe, serwisy www z własnym #Panelem Administracyjnym (PA), blogi oparte na #Bloggerze od Google, rozbudowane formularze kontaktowe, rezerwacyjne w #PHP5. Doszło do tego, że zacząłem budować i Moderować pierwsze fora #WareZ_owe w Polsce oparte na phpBB2.

2004

W 2004 roku zacząłem interesować się systemami zarządzania bazami danych, a mianowicie językiem zapytań jaki jest SQL i jego struktur oraz samym zabezpieczeniem danych.

2005

Rok 2005, nauka przerodziła się w pasję, bez której nie mogłem żyć. Kontynuowałem naukę i samodoskonalenie własnych umiejętności w dziedzinie algorytmów. Wprowadzając do swoich umiejętności jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią CMS – Content Management System w języku PHP, a mianowicie WordPress_a.

2007

Rok 2007, rok ten okazał się bardzo efektywny i bogaty w niespodzianki. Po wielu prośbach znajomych z którymi współpracowałem i dla których nieodpłatnie pisałem algorytmy potrzebne w ich biznesie, wpadłem na pomysł założenia pierwszej firmy działającej w sektorze webowym, i tak narodził się pomysł “mpanaszek.pl”, (nazwa pochodzi od imienia i nazwiska WebDev Admina). Od stycznia 2007 roku wszystko się zaczęło.

2012

W roku 2012 z uwagi na szybki rozwój aplikacji i stron webowych rozpocząłem naukę CSS4, HTML5, jQuery, open-source Bootstrap, co poskutkowało wieloma owocnymi kontraktami na strony i aplikacje webowe.

2014

Rok 2014, to tak prawdę powiedziawszy rok doskonalenia i rozwoju umiejętności graficznych w edytorach grafiki. Wykonywałem pierwsze projekty logo, banerów reklamowych, wizytówek, ulotek i w dalszym ciągu doskonalę umiejętności z sektora grafiki.

2015

Rok 2015, to głównie nauka RWD (RESPONSIVE WEB DESIGN), po wprowadzeniu algorytmu responsywności przez GOOGLE, który w sposób znaczący wpływa na wyniki wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Zgłębiałem tajników Pozycjonowania SEO/SEM, poprzez webinaria, książki, filmy, kursy itp.

2017

Lata 2015-2017 to już nauka e-commerce oprogramowaniu open-surce #PrsetaShop, zgłębiałem tajniki budowy całego silnika oraz baz SQL. Pozycjonowania SEO/SEM stron internetowych oraz sklepów e-commerce.
Budowa nowych layout_ów oraz własnych modułów #PrestaShop na potrzeby klientów.

2019

W roku 2019 idąc za trendem i szybkim rozwojem technologii usprawniania interfejsów aplikacji, zacząłem prace nad budowa aplikacji webowych, które mogły komunikować się z użytkownikiem w chodząc z nim w iterakcję, tak zwany UI Design oraz ChatBoty.

2020

Rok 2020, tak prawdę powiedziawszy było tego więcej, począwszy od budowy sieci teleinformatycznych, światłowodowych, LAN, WAN, MAN, VLAN, WIFI, konfiguracji i administracji serwerami, bazami danych, konfiguracją i administracją router_ami, switch_ami firm tj., (Cisco, TP-LINK itp.), programownaie i zarządzanie centralami telefonicznymi PABX/VPBX (panasonic, siemens), centralami VOPI_owymi (Cisco), ukończywszy na zabezpieczeniu sieci teleinformatycznych i usprawnianiu ich przez własne algorytmy zabezpieczające, to naprawdę do dnia dzisiejszego szkolę się cały czas, ponieważ jak to mówią “Człowiek całe życie się uczy”, aby móc budować niepowtarzalne i unikatowe serwisy oraz aplikacje webowe dla Państwa działalności.

2021

Rozszerzenie Naszej działalności na rynku webowym i zmiana nazwy firmy na projket81.
Jeszcze lepsze projekty i wdrożenia!

2023

Lecz to nie koniec...

Zaczynasz od nowa lub planujesz się rozwijać, wystarczy porozmawiać!