#projekt81.pl
Kreatywna Agencja Wizerunku Cyfrowego
01 / 01
+48.504.340.884

Hej, tu projekt81

jedyna droga do sukcesu webowego Twojego biznesu

Hej, jestem #projekt81
Kreatywna Agencja Wizerunku Cyfrowego z miasta Opoczno.


Moja działalność skupiona jest przede wszystkim na rynku Webowym i tam głównie realizuję swoje doświadczenie i umiejętności w projektowaniu, pisaniu jak i wdrożeniu stron internetowch i sklepów e-commerce w mieście Opoczno.

UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE ZDOBYWANE LATAMI...
I TO NIE KONIEC...

rok 2003

Początki były proste nauka HTML, CSS2.1, PHP5, JAVASCRIPT, AJAX. Jak się później okazało stało się to pasją a zarazem zajawką, którą rozwijaliśmy budując swoje pierwsze aplikacje webowe, serwisy www z własnym Panelem Administracyjnym (PA), blogi opatre na Bloggerze od Google, rozbudowane formularze kontaktowe, rezerwacyjne w PHP5. Doszło do tego, że zaczęliśmy budować i moderować pierwsze fora WareZ_owe w Polsce oparte na phpBB2.

rok 2004

W 2004 roku zaczęliśmy interesować się systemami zarządzania bazami danych, a mianowicie językiem zapytań jaki jest SQL i jego struktur oraz samym zabezpieczeniem danych.

rok 2005

Nauka przerodziła się w pasję, bez której nie mogliśmy żyć. Kontynuowaliśmy naukę i samodoskonalenie własnych umiejętności w dziedzinie algorytmów. Wprowadzamy do swoich umiejętności jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią CMS - Content Management System w języku PHP, a mianowicie Wordpress_a.

rok 2007

Ten rok okazał się bardzo efektywny i bogaty w niespodzianki. Po wielu prośbach znajomych z którymi współpracowaliśmy i dla których nieodpłatnie pisaliśmy algorytmy potrzebne w ich biznesie, wpadliśmy na pomysł założenia pierwszej firmy działającej w sektorze webowym, i tak narodził się pomysł "mpanaszek.pl", (nazwa pochodzi od imienia i nazwiska WebDev Admina). Od stycznia 2007 roku wszystko się zaczęło.

rok 2012

W roku 2012 z uwagi na szybki rozwój aplikacji i stron webowych rozpoczęliśmy naukę CSS4, HTML5, jQuery, open-source Bootstrap, co poskutkowało wieloma owocnymi kontraktami na strony i aplikacje webowe.

rok 2014

To rok doskonalenia i rozwoju umiejętności graficznych w edytorach grafiki. Wykonywaliśmy pierwsze projekty logo, banerów reklamowych, wizytówek, ulotek i w dalszym ciągu doskonaliliśmy umiejętności z sektora grafiki.

rok 2015

Nauka RWD (RESPONSIVE WEB DESIGN), po wprowadzeniu algorytmu responsywności przez GOOGLE, który w sposób znaczący wpływa na wyniki wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Zgłębianie tajników Pozycjonowania SEO/SEM, poprzez webinaria, książki, filmy, kursy itp.

rok 2017

Lata 2015-2017 to już nauka e-commerce oprogramowaniu open-surce #PrsetaShop, zgłębianie tajników budowy całego silnika oraz baz SQL. Pozycjonowania SEO/SEM stron internetowych oraz sklepów e-commerce. Budowa nowych layout_ów oraz własnych modułów #PrestaShop na potrzeby klientów.

rok 2019

Idąc za trendem i szybkim rozwojem technologii usprawniania interfejsów aplikacji, zaczęliśmy prace nad budowa aplikacji webowych, które mogły się komunikować z użytkownikiem tak zwany UI Design oraz ChatBoty.

rok 2020

Tak prawdę powiedziawszy było tego więcej, począwszy od budowy sieci teleinformatycznych, światłowodowych, LAN, WAN, MAN, VLAN, WIFI, konfiguracji i adminisytacji serwerami, bazami danych, konfiguracją i administracją router_ami, switch_ami firm tj., (Cisco, TP-LINK itp.), centralami telefonicznymi PABX/VPBX (panasonic, siemens), centralami VOPI_owymi (Cisco), ukończywszy na zabezpieczeniu sieci teleinformatycznych i usprawnianiu ich przez własne algorytmy zabezpieczające, tak naprawdę do dnia dzisiejszego szkolimy się cały czas, ponieważ jak to mówią "Człowiek całe życię się uczy", aby móc budować niepowtarzalne i unikatowe serwisy oraz aplikacje webowe dla Twojej działalności.

rok 2021... i to nie koniec...

Rozszerzenie Naszej działalności na rynku webowym i zmiana nazwy firmy na projket81. Zapraszam więc do menu po prawej stronie, a następnie do strony startowej po wybór projektu.

#pytanie _odpowiedź

Szybki kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)
  Wybierz temat
  Treść wiadomości

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym przez projekt81.pl, w celu przekazywania informacji za pomocą e-mail lub telefonicznie.

  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez projekt81.pl w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi formularzy kontaktowych opisanej w Polityce prywatności, znajdującej się w dziale "info" u góry w menu strony, jest dobrowolne

  Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać lub edytować wysyłając e-mail na adres hey@projekt81.pl
  Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

  ``projekt81 your direction
  in to the future of the web``